Bitci

Sen de
Yorum Yap
Parite Sayısı:
141
Hacim:
79.584.333 TL
Kuruluş Tarihi:
2018
21 Milyon Puanı:
7.9 / 10
Hakkında

2018 yılında Çağdaş Holding'in CEO'su olan Burak Çağdaş Çağlar tarafından kurulan Bitci.com Türkiye’de hizmet veren bir kripto para alım satım platformudur. Platformda Bitcoin’in yanı sıra Ethereum, Litecoin ve Chainlik gibi altcoin’ler için de alım satım hizmetleri sunuluyor. 

7 gün 24 saat kullanıcılarına hizmet verdiklerini ifade eden borsa, saniye başına 1.000’in üzerinde işlem gerçekleştirdiklerini de belirtiyor.  

Bunlara ek olarak platform kendi Blockchain’ini üreten ve kullanan ilk Türk kripto para borsası olma özelliğine de sahip. Ayrıca platformun BITCI adlı bir kripto para birimi ve BitciPay adlı bir ödeme sistemi de bulunuyor. 

2021 yılında Formula 1 takımı McLaren'a sponsor olarak ilk Türk Formula 1 sponsoru olma unvanına sahip olan platformun Karşıyaka Spor Kulübü'nün taraftar token’ı KSK’yı taraftarlara sunduğu da biliniyor. Ayrıca Bitci.com Ankaragücü resmi sponsoru olarak da tanınıyor. 

Pozitif Yanları
 • Bu içerik düzenleniyor..
Negatif Yanları
 • Bu içerik düzenleniyor..
Olumlu Yorumlar 2
Daha Fazla
 • BITCI sadece bir borsa değildir. BITCI kendi blok zincir teknolojisine sahip Türkiye'nin ilk alım satım platformudur. Yakın zaman içinde yapacağı anlaşmalar sayesinde Türkiye'de açık ara öne geçecektir.
  emre erdem
  02.06.2021
 • BITCI özellikle kendi kripto parasını çıkardıktan sonra yatırımcılardan büyük ilgi gördü. Ben kullanmyorum ama genel itibari ile kullanıcıların memnun olduklarını gördüm.
  İlayda Peker
  25.05.2021
Borsa Pariteleri
# Parite Fiyat 1s 24s 7g 30g 24s Hacim (TRY) Borsa
Yükleniyor...