PARITEX

Sende
Yorum Yap
Parite Sayısı:
16
Hacim:
1.275.473.119 TL
Kuruluş Tarihi:
2019
21 Milyon Puanı:
5.9 / 10
Hakkında

Hızlı bir şekilde kripto alım-satım imkanı sunan borsa Paritex ile kullanıcılar, TL, USDT ve BTC karşılığında Bitcoin ve Ethereum gibi kripto para işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Paritex kripto para borsasında 9 farklı kripto para ve 16 adet işlem çifti bulunuyor.
Yapılan açıklamalara göre Paritex’teki fonların yüzde 95’i soğuk cüzdanlarda tutuluyor. Ayrıca tüm hassas hesap bilgilerinin hem sistemde hem de veri seviyesinde barındırıldığı ve şifrelendiği ifade ediliyor.
Bunlara ek olarak kullanıcılar Türk Lirası ile birçok işlem çiftinde alım satım yapabiliyor ve bankalar aracılığı ile platforma para yatırabiliyor. Yapılan açıklamalar göre Paritex 7 gün 24 saat müşterilerine hizmet sunuyor ve tüm iletişim kanallarında yirmiden fazla kişi soruları yanıtlamak için hazır.
Ayrıca Paritex ekibinin alanında uzman kişiler tarafından kurulduğu ve çalışan ekibin de profesyonellerden oluştuğu ifade ediliyor.

Pozitif Yanları
 • Bu içerik düzenleniyor..
Negatif Yanları
 • Bu içerik düzenleniyor..
Olumlu Yorumlar 13
Daha Fazla
 • Efsane Borsa, işlemleri kolaylıkla yapıyorum
  Aslı Güneri
  09.06.2021
 • Bu borsayı araştıran veya kullanmayı düşünenler bence mutlaka uygulama üzerinden işlemlerini yapmalı arayüzü kolay ve sade dizayn edilmiş
  mert hafızoğlu
  08.06.2021
 • Selamlar neredeyse 2 senedir işlem yapan biri olarak paritexi şöyle özetleyebilirim. Komisyon oranı düşük borsalardan biri uygulaması basit kolayca işlem yapabiliyorum, destek ekibi neredeyse günün her saati aktif bir sorununuz oldumu anında yazabilirsiniz daha fazla coin listelense bence çoğu yatırımcının tercih edeceği bir borsa haline gelir. Teşekküler
  funda akca
  04.06.2021
 • son bir kaç aydır işlem yapıyorum yeni yatırımcı olarak bir sorun yaşadığımda destek ekibine günün hersaati ulaşabilmek güzel.
  ibrahim uslu
  04.06.2021
Borsa Pariteleri
# Parite Fiyat 1s 24s 7g 30g 24s Hacim (TRY) Borsa
Yükleniyor...