SINGULARITYNET (AGIX) Türk Borsaları Fiyatı

İşlem Gören Borsa:
3 Türkiye Borsası
Hacim:
9.311.838,00 TL
Çıkış Tarihi:
2017
Yer Aldığı Borsalar
# Borsa Parite Fiyat 1s 24s 7g 30g 24s Hacim (TRY)
Yükleniyor...
Hakkında

"AGIX Coin" (AGIX), Singapur merkezli bir proje olan "SingularityNET" tarafından geliştirilen bir kripto para birimidir. SingularityNET, yapay zeka teknolojileri konusunda uzmanlaşmış bir platformdur ve açık kaynaklı yapay zeka uygulamaları geliştirmek için bir altyapı sunmaktadır.

AGIX, SingularityNET platformu üzerinde kullanılan bir ERC-20 tokenidir ve ayrıca Ethereum blok zinciri üzerinde işlem görür. AGIX, platformun ekonomik sisteminde kullanılır ve platformdaki işlemler için ödeme aracı olarak kullanılır.

SingularityNET platformu, yapay zeka uygulamalarının geliştirilmesine yönelik bir pazar yeri olarak hizmet vermektedir. AGIX, platformda kullanıcıların yapay zeka hizmetlerine erişmek ve bunlar için ödeme yapmak için kullanılır.

AGIX, SingularityNET'in uzmanlaştığı alan olan yapay zeka teknolojileriyle ilgilenen yatırımcılar tarafından ilgi görmektedir. SingularityNET platformu, blockchain teknolojisi ve yapay zeka teknolojileri konusunda önemli bir projedir ve AGIX, platformun ekonomik sisteminde önemli bir role sahiptir.