ANKR (ANKR) Türk Borsaları Fiyatı

İşlem Gören Borsa:
4 Türkiye Borsası
Hacim:
26.624.884,00 TL
Çıkış Tarihi:
2017
Web Sitesi:
https://www.ankr.com/
Yer Aldığı Borsalar
# Borsa Parite Fiyat 1s 24s 7g 30g 24s Hacim (TRY)
Yükleniyor...
Hakkında

Ankr, kolay ve uygun fiyatlı blok zinciri node barındırma çözümleri sağlamak için paylaşılan kaynakları kullanan bir çözüm olarak ortaya çıktı. Kasım 2017'de kurulan Ankr, piyasada bulunduğu süre boyunca, paylaşılan kaynakların kullanılmasıyla konteyner tabanlı bulut hizmetleri için bir piyasa oluşturdu. Bu da, geliştiricilere ve kurumsal müşterilere, genel bulut sağlayıcılarına kıyasla çok daha ucuz bir fiyata kolayca blok zinciri node dağıtma yeteneği sağlar. 

Öte yandan Ankr ağı, bir bütün olarak cihazlardan ve veri merkezlerinden boşta kalan bilgi işlem gücünü kullanan yeni bir blok zinciri çözümü sağlamak için oluşturulmuştur. Ankr platformunun yerel kripto para birimi ise ANKR’dir. 

Bunlara ek olarak Ankr Network, blok zinciri teknolojilerinden yararlanan dağıtık bir bilgi işlem platformu olarak Kaliforniya'daki Berkeley Üniversitesi'nde yılında kuruldu. Ankr’nin kurucuları arasında daha önce Amazon Web Services'ta mühendis olarak çalışan Chandler Song ve Morgan Stanley'de yatırım bankacısı olarak çalışan Ryan Fang bulunuyor. 

Ankr ile ilgili detaylı bilgiye "ANKR Coin Nedir?" yazımızdan ulaşabilirsiniz.