BITCI (BITCI) Türk Borsaları Fiyatı

İşlem Gören Borsa:
1 Türkiye Borsası
Hacim:
37.432.565,00 TL
Çıkış Tarihi:
2018
Hakkında

BITCI coin, Bitcichain blok zincirinin ana kripto parasıdır. Bitcichain, işletmelere blok zinciri çözümleri sağlamak için tasarlanmıştır. Her bir token projesi, gerçek dünya işletmeleri tarafından desteklenmektedir. 

Bunların yanında BITCI, platformlarda işlem ücretlerinde ve Bitci ekosisteminde Bitcipay ile diğer Bitci platformları arasında hızlı transferler yapılmasında kullanılıyor. Bitci Pay token transfer hizmetleri ise Bitcichain ekosistemi üzerinde hızlı, ölçeklenebilir ve güvenli işlem sağlayan Bitcichain üzerinde çalışıyor. 

Öte yandan Bticichain, 2018 yılında bir Holdings Company Çağdaş Holding çatısı altında Bodrum / Türkiye'de kurulan Bitci Technology tarafından geliştirildi. Bitci Technology, bir Blockchain geliştirme ve araştırma şirketi olarak nitelendiriliyor. 

Bunlara ek olarak Bitci Chain üzerinde token’lar oluşturulabilir ve akıllı sözleşmeler yapılabilir. Bitci Chain, iş faaliyetlerini ve şirketleri incelerken en uygun Blockchain çözümlerini sunar, işlemleri hızlandırır, kullanıcı ve müşteri etkileşimini artırır, düşük maliyetli, şeffaf ve güvenilir bir altyapı sağlar. 

Son olarak BITCI’nin toplam arzının 100.000.000.000 adet olarak belirlendiği belirtmek gerekiyor.  

Borsalar
# Borsa Parite Fiyat 1s 24s 7g 30g 24s Hacim (TRY)
Yükleniyor...