DIGIBYTE (DGB) Türk Borsaları Fiyatı

İşlem Gören Borsa:
2 Türkiye Borsası
Hacim:
150.255,00 TL
Çıkış Tarihi:
2013
Hakkında

DigiByte; dijital varlıklar, akıllı sözleşmeler, merkezi olmayan uygulamalar ve güvenli kimlik doğrulama için kullanılabilen yenilikçi bir blok zinciridir.  

DigiByte, 2013'ün sonlarında oluşturulan ve 2014'ün başlarında piyasaya sürülen, hızla büyüyen açık kaynaklı bir Blockchain’dir. 6 yıllık ileri görüşlü geliştirmeden sonra, DigiByte var olan en güvenli, en hızlı, en uzun ve en merkezi olmayan UTXO blok zincirlerinden biri haline geldi. 

Bunlara ek olarak DigiByte, “DigiMan” olarak da bilinen Jared Tate tarafından yaratıldı. DigiByte’ın operasyonları yalnızca geliştiricilere değil, aynı zamanda projenin korunmasını denetlemekle görevli gönüllü bir kuruluş olan DigiByte Vakfı'na da bağlıdır. Üçüncü bir gönüllü grubu olan DigiByte Farkındalık Ekibi, pazarlama ve tanıtım faaliyetlerinden sorumludur. 

Öte yandan DigiByte (DGB) bir proof-of-work (PoW) kripto para birimidir ve madenciler blok ödülleri yoluyla blokları doğruladıkları için DGB kazanır. 21 milyon sabit arzı bulunan GDB’de her ay blok ödülünün %1 oranında azaltıldığı da belirtilebilir. 
 

Borsalar
# Borsa Parite Fiyat 1s 24s 7g 30g 24s Hacim (TRY)
Yükleniyor...