AELF (ELF) Türk Borsaları Fiyatı

İşlem Gören Borsa:
1 Türkiye Borsası
Hacim:
22.636,00 TL
Çıkış Tarihi:
2017
Web Sitesi:
https://aelf.io/
Yer Aldığı Borsalar
# Borsa Parite Fiyat 1s 24s 7g 30g 24s Hacim (TRY)
Yükleniyor...
Hakkında

Aelf (ELF), eksiksiz bir iş çözümü olarak tasarlanmış açık kaynaklı bir blockchain ağıdır. Bir ana zincir ve birden çok yan zincir yapısı, geliştiricilerin kaynak izolasyonu elde etmek için bağımsız yan zincirlerde DApp'leri bağımsız olarak dağıtmasını veya çalıştırmasını destekleyebilir. 

Aelf, devasa işlemleri benimseme girişimi olduğu için kripto meraklılarını çeken kripto para birimlerinden biridir. Kripto para, daha yüksek Blockchain verimliliği ile teknoloji cephesinde lider olduğunu ifade ediyor. Bu yüzden aynı zamanda Blockchain'in Linux'u olması bekleniyor. 

Bunlara ek olarak 21 Aralık 2017'de Çin'de herhangi bir ICO'suz olarak başlatılan Aelf, birden fazla borsada işleme sunuldu ve bunun yerine özel yatırımcıları bünyesine aldı. ELF’in toplam 250 milyon adetlik bir arzı bulunuyor.  
Öte yandan Aelf, aynı zamanda Hoopox'un CEO'su olan Ma Haobao tarafından geliştirilmiştir. Ekip, Michael Arrington'u (TechCrunch CEO'su ve FGB Capital'in kurucu ortağı) içeren güçlü bir danışma kurulu tarafından desteklenmektedir.