EXEN (EXEN) Türk Borsaları Fiyatı

İşlem Gören Borsa:
0 Türkiye Borsası
Hacim:
0,00 TL
Çıkış Tarihi:
2018
Hakkında

Exen Coin, Bitexen Dijital Varlık Platformunun yerel yardımcı varlığıdır. 2018'de piyasaya sürüldü ve platforma kaydolmanın bir ödülü olarak kullanıcılara ücretsiz olarak dağıtıldı. 2021'de olduğu gibi Exen Coin, Bitexen platformu için toplam bir yardımcı token görevi görüyor. 

Platformun açıklamalarına göre EXEN coin 15 milyon adet ile sınırlandı ve bu sayıya ulaşıldıktan sonra EXEN coin üretimi duracak. Ayrıca EXEN coin’in madenciliği olmadığını ve halihazırda tüm EXEN coin’lerin üretilmiş olduğunu belirtmek gerekiyor. Ancak bu coin’ler zaman içinde piyasaya sürülüyor. Bu noktada EXEN coin arzının her ay düşürüldüğünü de belirtmek gerekiyor. 

Bunlara ek olarak EXEN coin çok hızlı işlemleri desteklemeyi ve işlemlerin anlık olarak gerçekleştirilmesini hedefliyor. Ayrıca EXEN coin’in şeffaflığa çok önem verdiği ve kullanıcılarına çeşitli avantajlar sunduğu da özellikle belirtiliyor.  

Tüm bunların yanında EXEN coin, burning yani yakım işlemlerinin de gerçekleştirildiği bir kripto para olarak karşımıza çıkıyor. 
 

Borsalar
# Borsa Parite Fiyat 1s 24s 7g 30g 24s Hacim (TRY)
Yükleniyor...