NEAR PROTOCOL (NEAR) Türk Borsaları Fiyatı

İşlem Gören Borsa:
1 Türkiye Borsası
Hacim:
431.563,00 TL
Çıkış Tarihi:
2021
Web Sitesi:
https://near.org/
Yer Aldığı Borsalar
# Borsa Parite Fiyat 1s 24s 7g 30g 24s Hacim (TRY)
Yükleniyor...
Hakkında

"NEAR Protocol" (NEAR Protokolü), blok zinciri teknolojisiyle oluşturulan bir platform ve aynı zamanda "NEAR" adlı kripto para birimidir. NEAR Protocol, geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalar ve hizmetler oluşturmalarını sağlayan bir platformdur. 

NEAR Protocol, Ethereum ve diğer blok zinciri platformlarından farklı olarak, kullanıcıların merkezi olmayan uygulamaları kolayca oluşturabilmeleri için daha yüksek hız, daha düşük işlem ücretleri ve daha iyi ölçeklenebilirlik sağlar. NEAR Protocol, kullanıcıların dApp'lerde ve blok zincirindeki diğer işlemlerde daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamalarını sağlamak için geliştirilmiştir. 

NEAR tokenı, NEAR Protokolü'nde kullanılan bir yönetişim tokenıdır. Kullanıcılar, NEAR tokenlarıyla platformdaki kararlar için oy kullanabilir ve protokolün geliştirilmesine katkıda bulunabilir. Ayrıca, NEAR tokenları, NEAR ağında yapılan işlemleri doğrulamak için kullanılır ve kullanıcılar işlem ücretleri olarak NEAR tokenları ödeyebilirler. 

NEAR Protocol, merkezi olmayan uygulamaların ve hizmetlerin yaygınlaşmasıyla birlikte büyük bir potansiyele sahip olan bir platformdur. NEAR tokenları, platformda işlem ücretleri ödemek, oy kullanmak ve protokolün gelişmesine katkıda bulunmak için kullanılabilir.