ALIEN WORLDS (TLM) Türk Borsaları Fiyatı

İşlem Gören Borsa:
1 Türkiye Borsası
Hacim:
24.006,00 TL
Çıkış Tarihi:
2020
Yer Aldığı Borsalar
# Borsa Parite Fiyat 1s 24s 7g 30g 24s Hacim (TRY)
Yükleniyor...
Hakkında

TLM Coin, blockchain tabanlı bir sanal dünya olan Alien Worlds'ün yerel tokenidir. Alien Worlds, bir oyun ve NFT platformudur. TLM, Alien Worlds ekonomisinde kullanılır ve kullanıcılar, oyun içindeki görevleri tamamlamak ve oyun içi eşyaları satın almak için TLM kullanabilirler.

Alien Worlds, kullanıcıların sanal dünyada madencilik yapmasına olanak tanır ve bu madencilik faaliyetleri için TLM ödülü kazanabilirler. Ayrıca, kullanıcılar oyun içindeki diğer aktivitelere katılarak da TLM kazanabilirler.

TLM tokeni ayrıca, Alien Worlds platformunun yönetiminde de kullanılır. Platform yöneticileri, oyunda yapılan işlemlere dayalı olarak TLM ödülleri dağıtabilir veya oyun içindeki diğer aktivitelere katkıda bulunan kullanıcıları ödüllendirebilirler.

TLM tokeni, kullanıcıların Alien Worlds ekonomisinde işlem yapmak için kullanabilecekleri bir para birimidir. Oyun içindeki diğer oyuncularla işlem yapmak ve oyun içi eşyaları satın almak için kullanılabilir. Ayrıca, TLM tokeni, diğer kripto para borsalarında da alınıp satılabilir.