TRABZONSPOR FAN TOKEN (TRA) Türk Borsaları Fiyatı

İşlem Gören Borsa:
1 Türkiye Borsası
Hacim:
1.244.559,00 TL
Çıkış Tarihi:
2020
Yer Aldığı Borsalar
# Borsa Parite Fiyat 1s 24s 7g 30g 24s Hacim (TRY)
Yükleniyor...
Hakkında

Trabzonspor Fan Token (TRA), adından da anlaşılacağı gibi Trabzonspor taraftarlarına çeşitli avantajlar sunan bir taraftar token’ıdır. TRA, bir ERC-20 token’ıdır ve Socios.com platformu aracılığı ile piyasada bulunmaktadır.  

Socios.com ise kullanıcıların kulübe özel taraftar token’larını alarak destekledikleri kulüpler ile ilgili alınacak kararlarda oy hakkı elde ettikleri, esas olarak futbol hayranları için bir uygulamadır. 

Öte yandan taraftarlar, Trabzonspor Fan Token elde etmek için bir kripto para borsası aracılığıyla CHZ satın almalıdır. Bir takıma veya kulübe özgü olan bu token’lar, şifrelenmiş bir oylama defterine ve üyelik hakları sahipliğine erişim sağlayan sınırlı, dijital bir varlıktır. 

Trabzonspor Fan Token (TRA) sayesinde kullanıcılar, sezon boyunca uygulamaya özel anketlere katılabiliyor ve Trabzonspor’un taraftar topluluğunda yer alabiliyor. Bununla birlikte takımın ev sahibi olduğu maçlarda VIP bilet kazanabiliyor ve oyuncular tarafından imzalanan resmi formalara erişebiliyorlar.