X(ZRX) Türk Kripto Para Borsaları Canlı - 21Milyon

0X (ZRX) Türk Borsaları Fiyatı

İşlem Gören Borsa:
1 Türkiye Borsası
Hacim:
507,00 TL
Çıkış Tarihi:
2016
Web Sitesi:
https://0x.org/
Hakkında

0x (ZRX), kullanıcıların geleneksel kripto para birimi borsaları gibi merkezi aracılara güvenmeden Ethereum blok zincirindeki ERC20 token’lerini ve diğer varlıkları kolayca alıp satmasını sağlayan bir altyapı protokolüdür. 

Platform şu anda 0x API, Matcha ve 0x Mesh olmak üzere üç ana ürün sunuyor. 0x API, bir API aracılığıyla merkezi olmayan borsaların (DEX) likiditesine erişim imkanı tanırken Matcha, Kullanıcıların token swapları için en iyi fiyatları bulmasını sağlıyor. Ayrıca 0x Mesh de token işlemleri için küresel bir eşler arası emir defterine erişim imkanı sunuyor.  

Bunlara ek olarak 0x, 2016 yılında Will Warren ve Amir Bandeali tarafından kuruldu. İki kurucu ortak platforma hizmet vermeye devam ediyor, Will Warren 0x'in CEO'su, Amir Bandeali ise CTO’su olarak görev yapıyor. 

Platformun yerel kripto para birimi ZRX ise maksimum arzı 1 milyar adet ile sınırlanmış bir token’dır. Kullanıcılar, 0x platformunda bulunan stake havuzları ile ZRX token’lerini yatırabilir ve ödül olarak ETH kazanabilir. 
 

Borsalar
# Borsa Parite Fiyat 1s 24s 7g 30g 24s Hacim (TRY)
Yükleniyor...